Wdrożenie

Wdrożenie rozpoczynamy od analizy aktualnych procesów biznesowych Twojej firmy. Analiza ta jest podstawą do uzgodnienia zakresu Systemu oraz zaplanowania potencjalnych zmian w organizacji firmy jakie są związane z automatyzacją. 

Następnie wykonujemy prace adaptacyjne, potem testujemy i szkolimy personel.

Kolejnym etapem jest przeniesie danych i rozpoczęcie działania na Systemie SoRent.

Szkolenia i Help Desk

Zapewniamy wszystkie niezbedne rodzaje szkole: indywidualne stanowiskowe, grupowe stacjonarne oraz zdalne. Szczególna uwagę przykładamy do szkoleń administratorów oraz menadżerów.

System jest klarowny i dobrze udokumentowany, mimo to oferujemy również help desk dla pracowników Twojej firmy realizowany w godzinach roboczych. 

Konsultacje

Nasi specjaliści pomagają rozwiązywać problemy oraz planować rozwój Twojej firmy wspierany przez systemy informatyczne.

Realizujemy również typowe prace informatyczne takie jak migracja danych czy uzganianie standardów wymiany danych z partnerami.

Podstawa rozliczeń konsultacyjnych sa stawki dniowe i godzinowe bardzo korzystne dla naszych stałych klientów. 

Rozwój

Realizujemy zarówno prace adaptacyjne jak stricte rozwojowe. Projektujemy, programujemy i wdrażamy specjalizowane moduły. 

Funkcjonalności indywidualnie zaprojektowane na potrzeby Twojej formy będą ściśle zintegrowane z resztą Systemu SoRent.

Typowe zamówienia to dodatkowe integracje z różnymi systemami wykorzystywanymi w firmie oraz informatyzacja specyficznych procesów związanych powiązanych z inna niż wynajem działalnością.

Realizujemy również typowe prace informatyczne takie jak migracja danych czy uzgadnianie standardów wymiany danych z partnerami.

Podstawa rozliczeń konsultacyjnych są stawki dniowe i godzinowe bardzo korzystne dla naszych stałych klientów.

Utrzymanie

Oferujemy zarówno utrzymanie w modelu SAAS obejmujace wszystkie elementy działania Systemu jak utrzymanie samego Systemu na infrastrukturze klientów. Podejmujemy się równiez utrzymania tej infrastruktury. 

Mamy bardzo mocne parametry SLA. W każdym z oferowanych modeli utrzymujemy gotowość Systemu 24/7.